Bize Ulaşın info@tk11.com.tr
0850 303 70 28

Özellikler

TK11’de bilet satışınızı kolaylaştırmak için her şey düşünüldü...

 • KULLANICI DOSTU ARA YÜZ TASARIMI

  TK11 ekibi uzun süredir online bilet alışverişinde son kullanıcı alışkanlıklarını izlemektedir. Günümüzde mevcut bilet satış sitelerinde işlemlerin 3 adımdan uzun sürmesi, öncelikli ve ihtiyaç duyulan bilgilerin hemen görünebilecek alanlarda olmaması, yazıların zor okunması, işlemlerin yarıda kesilip kullanıcının baştan başlamak zorunda kalması gibi eksiklikleri gidermek üzere uzun çalışmalar yaptık. TK11 bu araştırma ve çalışmanın sonucu olarak ortaya çıktı.
  TK11 web ara yüz tasarımlarında marka bilinirliğini oluşturmak ve artırmak amacıyla firma kurumsalınıza uygun renkler kullanılırken, kullanıcının siteden kopmadan ve vakit kaybetmeden 3 adımda kolayca en ucuz bileti alması hedeflenmiştir.
  Tasarımlarımız acentelerimizin hizmetine sunulmadan önce son kullanıcı deneyim testlerine sokulmakta ve bu testlerden gelen geribildirimlere göre geliştirilmeye devam edilmektedir.
  TK11, geleceğin bilet satış sistemidir.
 • SMS ve E-MAIL BİLDİRİMİ

  Uygulamamız içerisinde müşterinize satın alma işleminin tamamlandığını ve havale yapılan tutarı içeren bilgilendirme maili otomatik olarak gönderilir.
  TK11 uygulaması kullanıcıya SMS bildirimi yapılabilecek altyapıya sahiptir. Acente SMS hizmetini sağladığı sürece panel üzerinden müşterinin telefonuna, havale yapılan tutar bildirimi SMS olarak ulaşabilecektir.
 • SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU

  TK11 uygulamasında kullanıcıyı sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebilecek butonlar bulunur.
  Aynı şekilde kullanıcı site içerisinde bulunan beğen ve paylaş butonları sayesinde sayfalarınızı beğenebilir veya kendi hesaplarında paylaşabilir.

e-katalog

incelemek için tıklayın!

Çözümlerimiz

Uygulama hazırlanışı süresince kullanılan yazılım dilleri ve programlar...
Sipariş Formu